facebook
menu

Jsme česká snowboardová značka. Zakládáme si na ruční výrobě prken z nejkvalitnějších materiálů. Všechny snowboardy jsou vyráběny v ČR.

NANO snowboards, snowboard, design

Design

Originální design, který můžete mít na prkně !


NANO snowboards design
Dřevo z lesa je dílem ilustrátora a rappera MC Gey. Jeho hnědo/lesní šílenství plné dřeva, zvířátek a humoru je těžký kalibr a je důkazem odvahy, svéráznosti a osobního stylu.

NANO snowboards designFOX je ilustrace něžné a přesto drsné Alice Wolf! Ilustrátorky z Ostravy, která možná rychle mluví, ale navrhla doslova hypnotický kousek… Nano Fox navíc “jezdí srdcem!”

NANO snowboards designPANDEMIA ukazuje, jak pestrý život může být… Autorem je kreslíř Norbert Jakubík a tenhle design má mega vychytávek a nálad!

NANO snowboards designFRANKLIN - osedlej pštrosa a leť! Kreativita může být šílená a přesto v jednoduchých linkách...

NANO snowboards designBROFIST - cool Ilustrace z ruky Yvanse. Oči, ruce a gesta z libovolného pohledu prostě zaslouží obdiv! V realu i na fotkách jsou nepřehlédnutelné!

NANO snowboards designNEON - tak tahle deska se rozhodně povedla! V realu vypadá ještě 100x líp, než na obrázku. Marek Budík použil netradiční barevnou kombinaci, která na sněhu i ve vzduchu vypadá prostě bomba!

NANO snowboards designKyselé sousto - Buď se do tohoto prkna zblázníte nebo ne… To už je na Vás! Ilustrace vznikala 1:1 na papír rukou Jana Grumla, který si říká slackinglizard. Je to borec ilustrátor a na detailech je to vidět! Nádhera! Prostě masakr!

NANO snowboards designDarwin - příběh tomuto prknu předal Michal Ondráček...Kdo z koho? To je vlastně fuk, když jsi velbloud! Další z propracovaných ručně kreslených designů, který má svou duši a úžasné barvy!

 

NANO snowboards design

Letošní kolekci nových designů dotváří barevné a z dálky rozeznatelné desky NANO ZONE, které vypadají skvěle jak na svahu, tak na fotkách za letu!