facebook
menu

Jsme česká snowboardová značka. Zakládáme si na ruční výrobě prken z nejkvalitnějších materiálů. Všechny snowboardy jsou vyráběny v ČR.

NANO snowboards, snowboard, design

Nano Snowboards

Prémiové značka ručně vyráběných desek pro skutečné jezdce z Evropy.

Nano snowboards

NANO nevyrábí tisíce prken. Žádná pěna z Číny, ale hezky kus po kuse, poctivá ruční výroba v ČR z těch nej materiálů a s nadšením pro opravdové ridery! Jde hlavně o kvalitu a životnost. Desky jsou pověstné svou odolností a unikátními designy, které navrhovali špičkoví mladí a talentovaní ilustrátoři. Každý snowboard je tak velmi osobitý a má svůj jedinečný příběh.

Když jsme u těch příběhů, značka NANO už má nějakou historii za sebou. Zrozena ze snowboardového BOOMu koncem devadesátých let. Chtěli jsme jezdit a vybavení, které bylo v té době v obchodech stálo buď za h..o, nebo bylo předražené. Začali jsme tedy vyrábět vlastní prkna s důrazem na kvalitu při zachování ceny. V průběhu pár let se prodávaly stovky prken po celé ČR, na Slovensku a v Itálii.

Značka si zažila svou krizi a útlum kolem roku 2012. Přestali jsme vyrábět capové konstrukce, zaměřili se na core snb ridery a do teamu přišel Ondrc s novou vizí k designu! Nyní se zaměřením na náročné se značka opět rozvíjí. Náklady na výrobu a ty nejlepší materiály sice tlačí cenu výše. Životnost desek NANO však stále udržuje poměr cena/výkon na špici! To pochopí hlavně ti, co snowboardingem žijí a na prkně stráví 30 a více dnů ročně...