facebook
menu

Jsme česká snowboardová značka. Zakládáme si na ruční výrobě prken z nejkvalitnějších materiálů. Všechny snowboardy jsou vyráběny v ČR.

NANO snowboards, snowboard, design

Technologie

NANO technologie
Základ desky tvoří dřevěné jádro se speciální technologií jemných lamel a lepení, které dodává prknu skvělý pop při odrazech a nezničitelnost na dopadu. Možná většina z vás ještě nikdy prkno nezlomila… Pokud však patříte k riderům, co na skocích odrovnají 3-4 prkna za sezónu tvrdým dopadem na rail nebo na tail, zkuste Nano! Záruka na zlomení desky je u značky NANO nad rámec zákona 3 roky!!

Sintrované skluznice vysoké tvrdosti IS7500 patří k nejtvrdším a nejrychlejším na trhu. Výhodou této  skluznice je opět vysoká životnost… Vyžaduje trochu péče a občas navoskovat. Narozdíl od exturdovaných skluznic musíte přejet opravdu ostrý kus skály, aby to na skluznici nechalo nějakou stopu. 

K tomu ocelové hrany vysoké tvrdosti, antivibrační vrstva mezi jádro a base, triax laminace a nová ostrá tisková technologie pod vrchní krycí fólií ze zdrsněného povrchu proti poškrábání. Vše poctivě slepit dohromady, lisovat, lisovat a lisovat… Dodržet přísný postup výroby a prkno je na světě!

NANO technologieV současné době značka NANO používá SIDEWALL konstrukci na TOP desky v dospělých rozměrech od 148 po 164 ve standardní šířce a 157 až 167cm v rozšířené nebo extra široké.

Prohnutí si pak můžete vybrat Rocker nebo Camber. Množství insertů zaručuje, že svou pozici na vázko si určitě najdete. Průžnost desky se vyvíjí progresivně podle rozměrů… Čím delší, tím pevnější. Obecně patří k pružnějším, ale hrana skvěle drží a vede i na ledu.

Pro méně náročné ridery v roce 2018 přicházíme s novými snowboardy CAP konstrukce bez obvodové ABS hrany. Capové prkna jsou jednodušší, levnější a v rozměrech od dětského 99 až po dospělý 162 cm.